تور پاریس ارزان 6 روزه دفتر خدمات گردشگری و مسافرتی رها راز

تور پاریس ارزان 6 روزه

پاریس

تاریخ رفت: 1403/03/31
تاریخ برگشت: 1403/04/05

47,900,000 تومان + یورو 2090

مشاهده و رزرو
تور دور فرانسه 16 روزه دفتر خدمات گردشگری و مسافرتی رها راز

تور دور فرانسه 16 روزه

فرانسه

تاریخ رفت: 1403/04/15
تاریخ برگشت: 1403/04/30

49,900,000 تومان + € 3490

مشاهده و رزرو
تور دور اروپا 29 روزه دفتر خدمات گردشگری و مسافرتی رها راز

تور دور اروپا 29 روزه

ایتالیا ، آلمان ، فرانسه ، چک ، اتریش ، هلند

تاریخ رفت: 1403/05/26
تاریخ برگشت: 1403/06/25

49,900,000 تومان + دلار4190

مشاهده و رزرو
تور فرانسه ترکیه دفتر خدمات گردشگری و مسافرتی رها راز

تور فرانسه ترکیه

فرانسه ترکیه

تاریخ رفت: 1403/03/28
تاریخ برگشت: 1403/04/07

49,900,000 تومان + یورو 2690

مشاهده و رزرو
تور پاریس 7 روزه دفتر خدمات گردشگری و مسافرتی رها راز

تور پاریس 7 روزه

پاریس

تاریخ رفت: 1403/04/22
تاریخ برگشت: 1403/04/28

47,900,000 تومان + یورو 2290

مشاهده و رزرو
تور ایتالیا فرانسه 10 روزه دفتر خدمات گردشگری و مسافرتی رها راز

تور ایتالیا فرانسه 10 روزه

فرانسه ایتالیا

تاریخ رفت: 1403/05/01
تاریخ برگشت: 1403/05/10

49,900,000 تومان + یورو 2790

مشاهده و رزرو
تور کشتی کروز فرانسه اسپانیا ایتالیا 8 روزه دفتر خدمات گردشگری و مسافرتی رها راز

تور کشتی کروز فرانسه اسپانیا ایتالیا 8 روزه

فرانسه اسپانیا ایتالیا

تاریخ رفت: 1403/04/07
تاریخ برگشت: 1403/04/15

هزینه پرواز + یورو 2390

مشاهده و رزرو
تور فرانسه چک 8 روزه دفتر خدمات گردشگری و مسافرتی رها راز

تور فرانسه چک 8 روزه

چک فرانسه

تاریخ رفت: 1403/05/18
تاریخ برگشت: 1403/05/25

هزینه پرواز + یورو 1890

مشاهده و رزرو
تور فرانسه هلند 8 روزه دفتر خدمات گردشگری و مسافرتی رها راز

تور فرانسه هلند 8 روزه

پاریس هلند

تاریخ رفت: 1403/03/31
تاریخ برگشت: 1403/04/07

هزینه پرواز + € 2390

مشاهده و رزرو
تور فرانسه اسپانیا ایتالیا 11 روزه دفتر خدمات گردشگری و مسافرتی رها راز

تور فرانسه اسپانیا ایتالیا 11 روزه

فرانسه اسپانیا ایتالیا

تاریخ رفت: 1403/05/23
تاریخ برگشت: 1403/06/02

49,900,000 تومان + یورو 2990

مشاهده و رزرو
تور پاریس بارسلون 9 روزه دفتر خدمات گردشگری و مسافرتی رها راز

تور پاریس بارسلون 9 روزه

پاریس بارسلونا

تاریخ رفت: 1403/04/23
تاریخ برگشت: 1403/05/01

49,900,000 تومان + یورو 2590

مشاهده و رزرو
تور چک سوئیس فرانسه دفتر خدمات گردشگری و مسافرتی رها راز

تور چک سوئیس فرانسه

تور چک سوئیس فرانسه

تاریخ رفت: 1403/05/19
تاریخ برگشت: 1403/05/28

هزینه پرواز + یورو 2990

مشاهده و رزرو
تور هلند چک فرانسه دفتر خدمات گردشگری و مسافرتی رها راز

تور هلند چک فرانسه

چک فرانسه هلند

تاریخ رفت: 1403/05/19
تاریخ برگشت: 1403/05/28

هزینه پرواز + یورو 2890

مشاهده و رزرو

تور فرانسه رها راز

کشور فرانسه یکی از محبوب‌ترین کشورهای دنیا در بین گردشگران و توریست‌ها بوده و به همین دلیل در طول سال شاهد برگزاری صدها تور مختلف برای حضور در این کشور هستیم. یکی از برترین مجموعه‌های فعال در داخل کشور که خدمات تور فرانسه را به گردشگران ارائه می‌دهد، مجموعه رها راز است. در صورتی که قصد دارید تا با استفاده از خدمات این مجموعه به کشور فرانسه سفر کنید، نیاز است تا به چند نکته بسیار مهم توجه داشته باشید. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا شما را با تور گردشگری فرانسه آشنا کرده و در این زمینه اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم.

درباره تور فرانسه

حضور در تور های فرانسه باعث می‌شود تا بتوانید بسیاری از فرآیندهای اداری و پیگیری‌های لازم برای سفر به فرانسه را به ساده‌ترین شکل ممکن طی کرده و با کمترین چالش و سردرگمی وارد این کشور شوید.

مجموعه رها راز خدمات مختلفی را در حوزه تور سفر به فرانسه ارائه می‌دهد. این خدمات شامل بلیط هواپیما رفت و برگشت، ویزا، ترنسفر، بیمه مسافرتی و اقامت هتل می‌شود. همچنین برخی از تورهای کشور فرانسه به نحوی هستند که در آن‌ها گشت شهری هم وجود دارد و شما می‌توانید به راحتی از جاذبه‌های توریستی کشور فرانسه دیدن کنید.

مجموعه‌های فعال در حوزه تور، تلاش می‌کنند تا انواع مختلفی از این تورها را با قیمت‌های مختلف ارائه دهند تا شما بتوانید با کمترین هزینه به کشور فرانسه سفر کنید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای فرانسه

افرادی که قصد سفر به فرانسه با تور را دارند، یکی از سوالات مهمی که مطرح می‌کنند این است مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در تورهای فرانسه شامل چه موارد می‌شوند؟ اگر بخواهیم شما را با مدارک لازم برای سفر به فرانسه آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ویزای شینگن
 • عکس ۳.۵ در ۴.۵ با زمینه سفید
 • پرینت حساب بانکی با مانده حساب ۱۵۰ میلیون تومانی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • رزرو هتل

ویژگی مهمی که خرید تور فرانسه دارد این است که اگر این مدارک را ارائه دهید، کارهای اداری شما کاهش پیدا می‌کند و می‌توانید به راحتی اقدام به خرید تورهای کشور فرانسه کنید. البته یکی از مواردی که به منظور خرید تور باید به آن توجه کنید این است که شما باید شخصاً برای دریافت مدارک ویزای شینگن اقدام کنید و در صورتی که ویزای شینگن شما ریجکت شود، آژانس مسافرتی خدماتی را به شما ارائه نمی‌دهد و سفر شما لغو خواهد شد. نکته دیگری که باید بدانید این است که برای خرید تور فرانسه نیازی نیست تا مدارک خود را ترجمه کنید.

قیمت تور فرانسه چقدر است؟

یکی از سوالاتی که افراد به منظور خرید تور فرانسه مطرح می‌کنند این است که هزینه سفر به فرانسه با تور چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که قیمت تور سفر به فرانسه به پارامترهای مختلفی وابسته است و به همین دلیل شما می‌توانید متناسب با بودجه خود به سراغ پلن مناسب آمده و تور مناسبی را خریداری کنید. از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت تور فرانسه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه‌های یورویی و ریالی
 • مبلغ یورویی بابت ویزا
 • هزینه‌های مربوط به هتل
 • گشت شهری
 • بیمه مسافرتی
 • هزینه ریالی صرف خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما

نرخ این تور با توجه به این عوامل تعیین شده و این پارامترها می‌توانند قیمت تور فرانسه را افزایش یا کاهش دهند.

تورهای پیشنهادی

مبلغ ضمانت نامه برای تور فرانسه

یکی از مواردی که برای حضور در کشور فرانسه باید به آن توجه داشته باشید پرداخت مبلغی به عنوان ضمانت نامه است. مبلغ ضمانت بازگشت از فرانسه با توجه به شرایط مسافر از سوی آژانس‌های مسافرتی مشخص می‌شود. این مبلغ ضمانت نامه می‌تواند بین 400 میلیون تومان تا 1 میلیارد تومان متغیر باشد. همچنین شما باید ضمانت بازگشت از سفر را به شکل ضمانت نامه بانکی و یا چک رمز دار در وجه آژانس مسافرتی صادر کنید.

انواع تورهای فرانسه

مجموعه‌های فعال در حوزه گردشگری انواع مختلفی از تورها را به گردشگران و توریست‌ها ارائه می‌دهند. اگر بخواهیم شما را با انواع تورهای فرانسه آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تور گروهی فرانسه

در تورهای گروهی فرانسه، ویزا به شکل گروهی صادر شده و گشت‌ها و سفرهای داخل شهری شما به صورت گروهی با تور لیدر صورت می‌گیرد.

تور انفرادی فرانسه

مدل دیگری از تورها، تورهای انفرادی هستند. در این مدل شما تور لیدر ندارید و ویزا به شکل انفرادی به شما ارائه می‌شود. همچنین در این مدل تمامی گشت‌ها و سفرهای داخل شهری شما باید به شکل انفرادی و توسط خودتان صورت گیرد.

تور ترکیبی فرانسه

یکی از انواع تورهای سفر به خارج از کشور، تورهای ترکیبی هستند که تنها مختص سفر به یک کشور نبوده و با استفاده از آن می‌توانید به چند کشور مختلف سفر کنید. در این مدل از تورها شاهد استفاده از هواپیما به عنوان وسیله نقلیه برای جا به جایی بین مقاصد هستیم. از رایج‌ترین انواع تورهای ترکیبی فرانسه، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تور هلند – فرانسه
 • تور اسپانیا – فرانسه
 • تور اسپانیا – ایتالیا – فرانسه
 • تور بلژیک – فرانسه
 • تور سوئیس – فرانسه

معمولاً در تورهای ترکیبی، مسافران بین پایتخت‌های کشورها جا به جا می‌شوند. در واقع شما می‌توانید در این تورها از آمستردام، مادرید، رم، بروکسل و زوریخ بازدید کنید.

تور پاریس تک مقصدی

اگر می‌خواهید فقط از پایتخت فرانسه یعنی شهر پاریس دیدن کنید، می‌توانید به سراغ تور پاریس بیایید. فرصت این تورها یک هفته ای بوده و با حضور در آن‌ها می‌توانید با حوصله پاریس را بگردید و از جاذبه‌های توریستی مختلف این شهر دیدن کنید. البته تورهای دیگر کشورهای اروپایی هم میتواند برای شما جذاب باشد مثل تور آلمان، اتریش و اسپانیا.

بهترین زمان سفر به فرانسه

افرادی که قصد دارند تا بلیط تور فرانسه را خریداری کنند، یکی از سوالات مهمی که مطرح می‌کنند این است که بهترین زمان سفر به فرانسه کی است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که بهار و پاییز بهترین زمان برای سفر به کشور فرانسه است. در این فصول شاهد آب و هوا معتدل هستیم و به همین خاطر است که تور نوروز کشور فرانسه محبوبیت بسیار زیادی دارد. البته نکته ای که باید بدانید این است که در فصل بهار جمعیت زیادی از گردشگران به فرانسه سفر می‌کنند و به همین دلیل قیمت تور فرانسه به تومان در بهار گران‌تر از سایر فصول است.

در هفته‌های پایانی تابستان به دلیل معتدل شدن شرایط آب و هوایی، تور تابستان محبوبیت بسیار زیادی در بین گردشگران دارد و بسیاری از گردشگران در این زمان به کشور فرانسه سفر می‌کنند. البته هزینه این تور در اواسط تابستان پایین‌تر است چرا که در این فصول هوا گرم بوده و گردشگران کمی در این زمان به فرانسه سفر می‌کنند.

شرایط تور فرانسه

در صورتی که قصد دارید تا به فرانسه سفر کنید، نیاز است تا دید کاملی در مورد شرایط تور فرانسه داشته باشید. اگر بخواهیم شما را با این شرایط آشنا کنیم باید گفت که برای سفر به فرانسه باید ویزای شینگن دریافت کنید. همچنین برای دریافت ویزای فرانسه باید فرآیند انگشت نگاری را انجام دهید. پروسه آن حدوداً ۲ تا ۳ هفته زمان می‌برد. برای حضور در فرانسه نیازی نیست تا مصاحبه ای انجام دهید. همچنین افرادی که در ۵۹ ماه گذشته ویزای خود را از فرانسه دریافت کرده اند، نیازی نیست تا فرآیند انگشت نگاری را انجام دهند. اگر جز این افراد هستید، می‌توانید به صورت غیر حضوری درخواست ویزا دهید. موضوع دیگری که باید بدانید این است که با کاهش شیوع کرونا، برای حضور در فرانسه نیازی نیست تا کارت واکسن ارائه دهید.

کیفیت هتل‌های فرانسه

هتل‌های فرانسه از نظر امکانات رفاهی، خدمات، کیفیت و… در سطح بالایی قرار دارند و این موضوع باعث شده تا شما بتوانید با خیال آسوده در این هتل‌ها ساکن شوید. نکته مهمی که باید بدانید این است که بیشتر هتل‌های فرانسه صبحانه ارائه می‌دهند.

به صورت کلی هتل‌های شهر پاریس گران قیمت هستند اما قیمت هتل در سایر شهرهای فرانسه ارزان‌تر است. همچنین به هر میزانی که هتلی که قصد سکونت در آن را دارید، نزدیک به مرکز شهر باشد، قیمت آن افزایش پیدا می‌کند. در چنین شرایطی می‌توانید با انتخاب هتل در حومه شهر، قیمت بلیط تور فرانسه را کاهش داده و در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

گردش در فرانسه

اگر قصد دارید تا در کشور فرانسه گردش کنید، باید بدانید که در این کشور شاهد طبیعت زیبا، کلیساهای تاریخی، کاخ‌های زیبا، باغ‌های جذاب، موزه‌های مختلف و… هستیم که می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید. اگر بخواهیم شما را با برخی از برترین مکان‌های دیدنی کشور فرانسه آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • موزه لوور
 • برج ایفل
 • طاق پیروزی
 • کاخ اپرای گارنیه
 • کلیسای جامع نوتردام
 • خیابان شانزلیزه
 • باغ لوکزامبورگ
 • تفرجگاه انگلیسی‌های شهر نیس
 • موزه ماتیس
 • صومعه نوتردام دو سیمیه

خدمات رها راز برای تور فرانسه

اگر برای حضور در فرانسه تور مجموعه رها راز را انتخاب کرده اید، باید بدانید که این مجموعه خدمات مختلفی را به گردشگران ارائه می‌دهد. به منظور بررسی این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ترانسفر فرودگاهی
 • رزرو هتل
 • بلیط رفت و برگشت
 • گشت شهری
 • تورلیدر فارسی
 • بیمه مسافرتی

حرف آخر

در این مطلب شما را با تورهای فرانسه آشنا کرده و در مورد مهم‌ترین نکاتی که برای حضور در تور فرانسه باید به آن توجه داشته باشید صحبت کردیم. توجه به موارد گفته شده در این مطلب به شما کمک می‌کند تا بتوانید با آگاهی کامل از خدمات مجموعه رها راز برای خرید تور این تور اقدام کنید.