تور دور اروپا 29 روزه دفتر خدمات گردشگری و مسافرتی رها راز

تور دور اروپا 29 روزه

ایتالیا ، آلمان ، فرانسه ، چک ، اتریش ، هلند

تاریخ رفت: 1403/05/26
تاریخ برگشت: 1403/06/25

49,900,000 تومان + دلار4190

مشاهده و رزرو
تور سوئیس چک آلمان دفتر خدمات گردشگری و مسافرتی رها راز

تور سوئیس چک آلمان

چک آلمان سوئیس

9 شب و 10 روز تاریخ رفت: 1403/05/19
تاریخ برگشت: 1403/05/28

هزینه پرواز + یورو 2990

مشاهده و رزرو
تور کشتی کروز اروپا (آلمان نروژ دانمارک) دفتر خدمات گردشگری و مسافرتی رها راز

تور کشتی کروز اروپا (آلمان نروژ دانمارک)

آلمان نروژ دانمارک

تاریخ رفت: 1403/03/27
تاریخ برگشت: 1403/04/03

هزینه پرواز + 1,990€

مشاهده و رزرو
تور سوئیس آلمان اتریش 12روزه دفتر خدمات گردشگری و مسافرتی رها راز

تور سوئیس آلمان اتریش 12روزه

سوئیس آلمان اتریش

تاریخ رفت: 1403/05/27
تاریخ برگشت: 1403/06/07

49,900,000 تومان + یورو 2690

مشاهده و رزرو
تور سوئیس آلمان هلند 11 روزه دفتر خدمات گردشگری و مسافرتی رها راز

تور سوئیس آلمان هلند 11 روزه

سوئیس آلمان هلند

تاریخ رفت: 1403/05/24
تاریخ برگشت: 1403/06/04

49,900,000 تومان + € 2690

مشاهده و رزرو

تور آلمان رها راز

اگر می‌خواهید به کشور آلمان سفر کنید، روش‌های مختلفی پیش روی شما وجود دارد. در این بین اگر به سراغ تور آلمان بیایید، می‌توانید با هزینه کمی اقدام به خرید تور گردشگری آلمان کرده و از این طریق به کشور آلمان سفر کنید. یکی از مجموعه‌های معتبر در حوزه برگزاری تور مسافرتی به آلمان، مجموعه رها راز است. این مجموعه خدمات متنوعی را در حوزه تور سفر به المان ارائه می‌دهد و این موضوع باعث شده تا بسیاری از گردشگران که قصد دارند تا به کشور آلمان سفر کنند، به سراغ این مجموعه آمده و از خدمات آن استفاده می‌کنند. در همین راستا در این مطلب از سایت رها راز قصد داریم تا شما را با نکات مهم برای سفر به آلمان با تور آشنا کرده و در این زمینه توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

درباره تور آلمان + بهترین زمان و شرایط اخذ ویزا

یکی از مهم‌ترین مواردی که برای خرید تور آلمان باید به آن توجه داشته باشید، طی کردن مراحل دریافت ویزا است. به دلیل آن که ویزای آلمان جز ویزاهای حوزه شینگن به حساب می‌آید، به همین دلیل برای این که بتوانید آن را دریافت کنید، نیاز است تا شرایط خاصی داشته باشید. در صورتی که این شرایط را نداشته باشید، نمی‌توانید ویزا این کشور را دریافت کرده و عملاً شرکت در تور مسافرتی المان برای شما غیر ممکن خواهد بود. اگر بخواهیم شما را با شرایط اخذ ویزا آلمان آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اثبات تمکن مالی حداقل برای هر نفر
 • ارائه گردش حساب 3 ماهه و اثبات فعال بودن حساب
 • داشتن تاریخچه سفر
 • حضور در سفارت برای مصاحبه اخذ ویزای آلمان
 • حضور در سفارت و تحویل مدارک و انگشت نگاری

با داشتن این شرایط، می‌توانید برای دریافت ویزا آلمان اقدام کنید. البته نباید از این موضوع غافل شوید که مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای آلمان نیازی به ترجمه نداشته و تنها کافی است تا اصل مدارک را در هنگام انگشت نگاری به همراه داشته باشید.

با حضور در سفارت و طی کردن مراحل اداری، در صورتی که با مشکل خاصی مواجه نشوید، 21 روز کاری بعد از مراجعه به سفارت آلمان به شما ویزا ارائه می‌شود.

یکی از مزایا ثبت نام در تور توریستی آلمان این است که به کل شرکت کنندگان در تور ویزای توریستی گروهی داده می‌شود که باعث می‌شود تا بتوانید بخش قابل توجهی از مراحل اداری را با سرعت طی کنید. برای دریافت این نوع ویزای باید حتماً از طریق آژانس‌های مسافرتی اقدام کرده و به صورت فردی نمی‌توانید این نوع ویزا را اخذ کنید.

بهترین زمان سفر به آلمان

یکی از مواردی که برای ثبت نام در تور آلمان باید به آن توجه کنید، انتخاب زمان مناسب برای حضور در این کشور است. در فصول و زمان‌هایی که کشور آلمان از نظر شرایط آب و هوایی در وضعیت مناسبی قرار دارد، بسیاری از افراد به این کشور سفر می‌کنند. در این فصول و زمان‌های خاص، شاهد ازدحام گردشگران هستیم.

به صورت کلی بهترین زمان‌های برای سفر به کشور آلمان در تابستان و حوالی تعطیلات سال نو میلادی و با بازگشایی فروشگاه‌ها برای کریسمس است. اگر چه این زمان‌ها باعث می‌شود تا هم بتوانید در شرایط آب و هوایی مناسب به کشور آلمان سفر کرده و همچنین از مزایا مختلفی بهره مند شوید، اما در این فصول، قیمت تور آلمان به طرز چشمگیری افزایش پیدا می‌کند و باید مبلغ قابل توجهی را برای اقامت در هتل، بازدید از جاذبه‌های گردشگری و… پرداخت کنید.

از سوی دیگر اگر قصد دارید تا هزینه سفر به آلمان با تور را کاهش دهید، می‌توانید در فصول کم گردشگر به این کشور سفر کنید. در این فصول اگر چه ممکن است شرایط آب و هوایی ایده آل نباشد و چالش‌های مختلفی پیش روی شما وجود داشته باشد اما قیمت تور آلمان کاهش پیدا کرده و با کاهش تعداد گردشگران، کاهش قیمت‌ها و تخفیف‌های مربوط به رزرو هتل رو به رو خواهید شد. به همین دلیل انتخاب بهترین زمان سفر به آلمان به رویکرد شما بستگی دارد. اگر قصد دارید تا در فصلی به این کشور سفر کنید که شرایط ایده آلی داشته باشد، در بخش بعدی در این زمینه صحبت خواهیم کرد.

بهترین زمان سفر به آلمان از نظر آب و هوایی

اگر افزایش هزینه تور آلمان برایتان دغدغه نیست، پیشنهاد ما این است که در بهترین شرایط آب و هوایی به کشور آلمان سفر کنید. اگر بخواهیم شما را با این فصول آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پاییز و بهار

فصل بهار دیرتر از سایر نقاط قاره اروپا به کشور آلمان رسیده و به همین خاطر است که در ماه فروردین، هوا در این کشور سرد می‌شود. البته با فرا رسیدن ماه اردیبهشت، شرایط آب و هوایی در کشور آلمان معتدل می‌شود.

به همین خاطر اردیبهشت و خرداد بهترین زمان از نظر آب و هوایی به کشور آلمان است. از آن جایی که اکثر گردشگران در فصل تابستان به کشور آلمان سفر می‌کنند، در بهار قیمت‌ها مناسب‌تر بوده و می‌توانید با قیمت مناسبی به این کشور سفر کنید.

علاوه بر بهار، یکی دیگر از فصول مناسب برای سفر در آلمان، پاییز است. اگر چه در فصل پاییز، روزها کوتاه‌تر شده و هوا رو به سردی می‌رود، اما در ماه‌های مهر و آبان همچنان می‌توان گرمای فصل تابستان را حس کرد. اگر نمی‌خواهید در شرایط آب و هوایی گرم و خشک تابستان به این کشور سفر کنید، فصل پاییز گزینه مناسبی برای شما است.

البته نکته مهم این است که اگر در فصل پاییز به آلمان سفر کنید، ممکن است با بارش باران مواجه شوید. همچنین به هر میزانی که به اواخر فصل پاییز نزدیک شوید، روزها کوتاه‌تر و احتمال بارش باران بیشتر خواهد شد.

زمستان

اگر چه سفر به اروپا در زمستان چالش‌های خاصی دارد، اما در کشور آلمان با رسیدن فصل زمستان اتمسفر خاصی در این کشور حاکم می‌شود. در این فصل اگر چه هوا سرد شده و همچنین بارش برف دور از انتظار نیست، اما با رسیدن کریسمس، شور و انرژی خاصی در بین مردم این کشور و فضای شهرها به وجود می‌آید.

از ماه بهمن به بعد، شاهد بلندتر شدن روزها در کشور آلمان و گرم‌تر شدن هوا در این کشور هستیم. در این ماه قیمت‌ها از هر فصل دیگر ارزان‌تر بوده و می‌توانید بدون مشکل اقدام به رزرو هتل‌های این کشور کنید.

اگر می‌خواهید از تخفیف‌های مختلف استفاده کرده، با قیمت مناسب به آلمان سفر و همچنین فعالیت‌ها و ورزش‌های برفی را تجربه کنید، می‌توانید در فصل زمستان به آلمان سفر کنید.

قیمت تور آلمان

اگر قصد دارید تا از طریق تور تفریحی آلمان به این کشور سفر کنید، نیاز است تا دید کاملی در مورد قیمت این تورها داشته باشید. در همین راستا یکی از سوالات مهمی که افراد برای خرید تورهای المان مطرح می‌کنند این است که چه عواملی بر روی قیمت این تورها وابسته است؟ اگر بخواهیم شما را با این عوامل آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نرخ یورو
 • هزینه رزرو هتل
 • قیمت بلیط دو طرفه هواپیما
 • میزان سود آژانس‌های مسافرتی
 • موقعیت قرارگیری هتل‌ها و دسترسی آن‌ها به مراکز خرید، مراکز تفریحی، فرودگاه و مرکز شهر
 • امکانات هتل‌ها

در صورتی که قصد دارید تا هزینه تور آلمان را کاهش داده و با قیمت مناسب به کشور المان سفر کنید، می‌توانید با تغییر این عوامل هزینه‌های خود را کاهش دهید.

کیفیت هتل‌ های تور آلمان

به منظور حضور در تور سفر به آلمان نیاز است تا دید قابل قبولی نسبت به کیفیت هتل‌های این کشور داشته باشید. به صورت کلی هتل‌های آلمان اکثرا دارای کیفیت خوبی هستند. این هتل‌ها نظافت مطلوب، کیفیت غذا عالی، برخورد متشخصانه خدمه و… دارند.

اکثر هتل‌هایی که در پکیج‌های تورهای آلمان وجود دارند شرایط مناسبی داشته و شامل صبحانه می‌شوند. البته برای سایر وعده‌ها غذایی باید خودتان اقدام به پرداخت هزینه کنید. برخی از پکیج‌ها به صورتی هستند که با پرداخت هزینه اضافی می‌توانید اقدام به خرید تور آلمان کنید که ناهار و شام را نیز شامل می‌شود. اگر بخواهیم شما را با برخی از بهترین هتل‌ها کشور آلمان آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • Bayerischer Hof
 • Hotel Adlon Kempinski Berlin
 • Schlosshotel Kronberg
 • Louis C. Jacob
 • Steigenberger Grandhotel Handelshof

اگر قصد دارید تا یک تور مسافرتی آلمان را انتخاب کنید، پیشنهاد ما این است که هتل قبل از خرید آن‌ها، شرایط تور آلمان را بررسی کرده و هتلی که در آن سکونت دارید را نیز بررسی کنید.

خدمات رها راز تور آلمان

گردشگرانی که قصد دارند تا از طریق تور آلمان به این کشور سفر کنند، یکی از سوالاتی که مطرح می‌کنند این است که مجموعه رها راز چه خدماتی را به مسافران ارائه می‌دهد. اگر بخواهیم شما را با این خدمات آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • اقامت در برترین هتل‌های 4 و 5 ستاره با صبحانه
 • اخذ ویزای توریستی شینگن
 • بیمه مسافرتی
 • تور لیدر فارسی زبان
 • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • گشت شهری با راهنمای فارسی زبان

جمع بندی

در این مطلب از سایت رها راز شما را با تور آلمان آشنا کرده و در مورد نکات مهمی که برای سفر به این کشور باید به آن توجه داشته آشنا کردیم. بررسی موارد گفته شده در این مطلب به شما کمک می‌کند تا بتوانید با آگاهی کامل اقدام به خرید تور آلمان کنید.