تور کشتی کروز خلیج فارس 8 روز (امارات، قطر و بحرین) پاییز و زمستان 1403 با کشتی کروز MSC EURIBIA

0 (بدون بررسی)
امارات قطر بحرین
هزینه پرواز + یورو 1590
رزرو تور
تور کروز خلیج فارس

مقصد

امارات قطر بحرین

شرکت هواپیمایی

امارات

مدت زمان

7 شب و 8 روز

بیمه مسافرتی

دارد

ترانسفر

دارد

تور لیدر

ندارد

تاریخ رفت

1403/08/26

تاریخ برگشت

1403/09/04

هتل ها

نام هتلدرجهنوعهزینه به ازای هر شبگزینه ها
inside با وعده غذایی فولبرددو تخته1,590€رزرو
ocean view با وعده غذایی فولبرددو تخته1,890€رزرو
balcony با وعده غذایی فولبرددو تخته2,290€رزرو
Suite/Balcony Aurea با وعده غذایی allدو تخته2,990€رزرو
Yacht Club Deluxe Suite/ALLدو تخته4,890€رزرو
Yacht Club Royal Suite/ALLدو تخته8,990€رزرو

7 شب و 8 روز دبی، دوحه ،بحرین ،ابوظبی ،صیربنی یاس ،دبی

تاریخ های برگزاری

26 آبان3 آذر10 آذر17 آذر24 آذر1 دی –  8 دی15 دی22 دی29 دی6 بهمن13 بهمن20 بهمن27 بهمن4 اسفند11 اسفند18 اسفند  – 25 اسفند2 فروردین  – 9 فروردین

برنامه سفر تور کشتی خلیج فارس در سواحل کشور امارات و عمان

روز اول : حضور در فرودگاه تهران، ساعت 04:00 بامداد مراجعه به کانتر هواپیمایی ماهان‌ایر، گرفتن کارت پرواز ، پرواز به سمت دبی ساعت 07:50 صبح (طول پرواز 2 ساعت) ساعت 10:30 ورود به فرودگاه دبی، حرکت به سمت بندر شیخ رشید دبی، مراجعه به کانتر شرکت MCS CRUISE در بندر، انجام تشریفات ورود به کشتی، تحویل کابین‌ها، وقت آزاد جهت گشت‌زنی در کشتی و آشنایی با امکانات تفریحی، رستوران‌ها، بارها، فروشگاه‌ها و سایر جذابیت‌های کشتی. ساعت 19:00 حضور در عرشه کشتی جهت آشنایی با نکات ایمنی طی سفر با کشتی کروز، ساعت21:00 شب ترک بندر دبی و حرکت به سمت شهر ساحلی خصب کشور عمان .

روزدوم :    محل: خصب      وعده غذایی   Full Board         نوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود

صرف صبحانه در رستوران‌های لوکس کشتی، ساعت 09:00 صبح ورود به بندر خصب در کشور عمان، همراهی با تور آپشنال که روز قبل خریداری کرده‌اید. به مسافرینی که خودشان برای دید و بازدید از شهر اقدام می‌کنند  بازدید از جاذبه‌های گردشگری شهر خصب، ساعت 18:00 ترک بندر خصب عمان و حرکت به سمت شهر تاریخی مسقط، پایتخت کشور عمان.

روز سوم :   محل: مسقط       وعده غذایی Full Board

صرف صبحانه در رستوران کشتی، ساعت 08:00 صبح ورود به بندر مسقط کشور عمان، همراهی با گشت آپشنالی که روز قبل در کشتی خریداری نموده اید. مسافرین ماجرا جو هم می توانند خودشان به دید بازدید از جاذبه های گردشگری شهر مسقط بپردازند. ساعت 18:00 ترک بندر مسقط کشور عمان و حرکت به سمت شهر مدرن ابوظبی پایتخت شیخ نشین امارات.

روز چهارم :  محل: بر روی آب در مسیر ابوظبی          وعده غذایی  Full Board

تمام روز را وقت دارید تا از امکانات رفاهی و تفریحی داخل کشتی بهره مند گردید و در بارها و رستوران های کشتی به صرف غذا و نوشیدنی مشغول باشید. این روز تماما بر روی آب در مسیر شهر ابوظبی کشور امارات خواهید بود.

روز پنجم :  محل: ابوظبی                وعده غذایی   Full Board          نوع گشت: تور آپشنال

صرف صبحانه در کشتی، ساعت 06:00 صبح پهلو گرفتن کشتی در بندر ابوظبی کشور امارات متحده عربی، همراهی با تور آپشنالی که روز قبل در کشتی خریداری کرده اید مانند مجموعه فراری وورد و یا شعبه موزه لور در شهر ابوظبی. ساعت 21:00 ترک بندر ابوظبی و حرکت به سمت جزیره زیبای صیر بنی یاس کشور امارات با طبیعت و حیات وحش فوق العاده اش.

روز ششم :     محل: جزیره صیر بنی یاس        وعده غذایی Full Board       نوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود . صرف صبحانه در رستوران کشتی کروز، ساعت 08:00صبح ورود به جزیره صیر بنی یاس کشور امارات، همراهی با تور آپشنال خریداری شده. ساعت17:00 عصر ترک جزیره صیر بنی یاس کشور امارات و حرکت جهت بازگشت به شهر دبی.

روز هفتم :   محل: دبی         وعده غذایی: Full Board       نوع گشت: تورهای آپشنال که باید شب قبل در کشتی خریداری شود.

صرف صبحانه در کشتی، ساعت 09:00 صبح ورود به بندر رشید شهر دبی، مسافرینی که تور آپشنال دبی را خریداری کرده اند با راهنمای تور خود همراه خواهند بود و سایر مسافرینی که بازدید شخصی از شهر دبی را ترجیح میدهند میتوانند به بازدید از سایتهای گردشگری این شهر بپردازند. کشتی تا فردا صبح در دبی توقف خواهد داشت پس با فراق بال می توانید به دید و بازدید از جاذبه های این شهر از جمله پارک آبی دبی بپردازید.

ساعت 21:00 مراجعه به پذیرش و انجام تسویه حساب با کشتی. ساعت 23:00 قرار دادن چمدان‌ها بیرون کابین جهت انجام مراحل Check Out و خروج از کشتی فردا صبح

روز هشتم : محل : دبی      صرف صبحانه در کشتی، با توجه به ساعت اعلامی در ساعت مقرر از کشتی خارج شوید، تحویل چمدان ها بیرون محوطه کشتی کروز و پایان سفر رویایی با کشتی کروز MSC Opera . ساعت 19:00 حضور در فرودگاه دبی و مراجعه به کانتر هواپیمای ماهان‌ایر، گرفتن کارت پرواز (دبی-تهران) ، ساعت 22:25 پرواز از دبی (طول پرواز 2 ساعت) ساعت 24:00 ورود به فرودگاه تهران و پایان سفر تور کشتی کروز

مدارک لازم

 • اسکن پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
 • اسکن یک قطعه عکس رنگی جدید
 • اسکن کارت ملی
 • اسکن کامل صفحه ی اول شناسنامه

ویژگی ها

 • پرواز تهران - دبی - تهران
 • اخذ ویزای مولتی کروز شیپ اقامت در کشتی کروز به همراه صرف صبحانه ، ناهار و شام
 • بیمه مسافرتی

شامل:

 • پیش پرداخت (کل مبلغ ریالی + 90 درصد مبلغ ارزی)

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
(0 بررسی)
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
نظری برای این تور ثبت نشده - در حال نمایش 1 تا 0

نوشتن یک نظر

از: هزینه پرواز + یورو 1590  جهت رزرو تور ، فرم را تکمیل کنید
  کمتر از یک ساعت با شما تماس میگیریم

  بستن

  سایر تورهای پیشنهادی